Kiesza – autorka hitu „Hideaway” w sierpniu wraca z przebojową płytą „Crave”.

Kanadyjska gwiazda, która zadebiutowała w 2014 roku bestsellerowym krążkiem „Sound Of A Woman” wraca na scenę po wypadku samochodowym, który w 2017 roku przerwał jej wspaniale rozpoczętą karierę. Po dwuletnim okresie trudnej rehabilitacji, Kiesza odzyskała zapał oraz siły do pracy i stworzyła dziewięć nowych przebojowych, tanecznych kawałków inspirowanych muzyką pop lat 80.

Nowy krążek poprzedziły świetne single: „All Of The Feelings” i tytułowy „Crave”. Ten pierwszy to klasyczny electro-popowy hit na czas izolacji, a ekstatyczny popowy hook doda otuchy największym pesymistom. „Crave” z kolei to retro-dance-pop, porywający syntezatorowymi brzmieniami i rytmicznym pulsem, których nie powstydziłaby się Charli XCX. 

To jeden z  moich ulubionych utworów – mówi Kiesza, która dzięki pracy nad albumem i teledyskami odzyskała radość życia i tworzenia.
Wielka sztuka zawsze wiąże się z trudem – wspomina artystka. Video do „Crave” to taneczna opowieść. Opowiada o mojej podróży – wzlotach, upadkach i sile, dzięki której jestem w tym miejscu.

Kiesza naprawdę nazywa się Kiesa Rae Ellestad. Pochodzi z Calgary, a nazwisko zawdzięcza norweskim korzeniom swojego dziadka. Uczyła się tańca w Londynie i Nowym Jorku, zaś w 2013 zaczęła tworzyć własną muzykę. Jej debiutancki singiel „Hideaway” dotarł do pierwszego miejsca na liście przebojów w Wielkiej Brytanii i kilkunastu innych krajach,  a album „Sound Of A Woman” sprzedał się w ponad milionowym nakładzie.  Kanadyjka współpracowała  z takimi gwiazdami jak Skrillex, Diplo i Joey Bada$$, tworzyła też piosenki dla Rihanny, Kylie Minogue, Duran Duran czy Jennifer Lopez.

Tracklist:

1. Run Renegade
2. All Of The Feelings
3. Crave
4. Can’t Be Saved
5. Love Me With Your Lie
6. When Boys Cry
7. Sky Ain’t The Limit
8. Love Never Dies
9. Dance With Your Best Friend