THUNDERCAT & TAME IMPALA “NO MORE LIES”

Thundercat połączył siły z Tame Impala na wspólnym singlu „No More Lies”. 
Piosenka ukazuje się w przededniu wielkiej trasy koncertowej Thundercata u boku m.in. Red Hot Chilli Peppers i The Strokes.

„No More Lies” to pierwszy nowy kawałek Thundercata od trzech lat. Utwór ukazał się nakładem wytwórni Brainfeeder
Stephen Bruner (aka Thundercat), muzyczny wizjoner i wirtuoz basu, wraz z Kevinem Parkerem – liderem Tame Impala, stworzyli elektryzujący duet. Dwie niezwykłe indywidualności znalazły wspólny język, który godzi ich melodyczne temperamenty, a zarazem świetnie pasuje do ekspresji miłosnego lamentu Thundercata.

„Chciałem pracować z Kevinem już od pierwszego albumu Tame Impala” – mówi Stephen. „Wiedziałem, że nasza współpraca będzie wyjątkowa. Byłem podekscytowany tą piosenką od dawna i mam nadzieję, że w przyszłości stworzymy z Kevinem więcej.”

Po latach na scenie, Thundercat wreszcie zdobywa uznanie na które zasługuje. W 2021 roku jego krążek „It Is What It Is” nagrodzony został GRAMMY za najlepszy album Progressive R&B. W ubiegłym roku artysta wziął udział w światowej trasie koncertowej z legendami rocka – Red Hot Chili Peppers, a Flea nazwał Thundercata „najlepszym basistą na świecie”. Jego wokal i bas słyszymy też na najnowszym singlu Gorillaz „Cracker Island”. W zeszłym tygodniu Thundercat wystąpił z zespołem Damona Albarna na Coachelli. 

Artysta pochodzący z rodziny muzyków z Los Angeles (ojciec występował m.in. z Dianą Ross i The Temptatons) ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Childish Gambino, Bilal, Erykah Badu, Flying Lotus, Stanley Clark, Kamasi Washington czy….Suicidal Tendencies.

Thundercat & Tame Impala „No More Lies” 

https://thundercat.lnk.to/no-more-lies

video: https://youtu.be/XJYLSdiUqDw