Marta Złakowska to polska wokalistka, która rozpoczęła swoją karierę, gdy w niezwykłych okolicznościach dołączyła do grupy Tricky’ego, w listopadzie 2017 roku. Podczas polskiej trasy muzyk z Bristolu pilnie poszukiwał wokalistki w zastępstwie – promotor zaproponował występ Marcie, i jeszcze tego samego dnia wokalistka zaśpiewała z gwiazdą na scenie w Krakowie.
W kolejnych latach. Marta śpiewała u boku Tricky’ego na prestiżowych scenach całego świata. Tym razem, z pomocą swojego mentora, publikuje świetną solową płytę.
„Marta może teraz robić co chce. Ma fanów, zanim będzie miała jakiekolwiek własne wydawnictwo” mówił Tricky
When It’s Going Wrong to brzmienie wschodzącej artystki, która nie tylko odnajduje swój twórczy głos, ale i wewnętrzną siłę; emocjonalna podróż przez zwątpienie w siebie, trudy i niepewność.Marta pamięta ten moment, kiedy Tricky zwrócił się do niej w studio i cicho powiedział: „Ty nie tworzysz muzyki, to muzyka tworzy ciebie”. Efektem jest krótki, aczkolwiek intensywny album.

„The short but well-developed debut from the Polish singer features close collaborations with the trip-hop luminary as they conjure a hushed, alluring atmosphere. ” – pisze o płycie recenzentka prestiżowego Pitchforka.