ODESZA – nominowany do grammy duet oraz uznany australijski producent Golden Features łączą siły w projekcie BRONSON.Debiutanski album porzedziłī znakomite dwa single „  Heat Attack” (feat. lau.ra) oraz „Vaults”. Na płycie  gościnnie pojawiają się też Gallant oraz Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

O „Heart Attack” BRONSON mówią „To był pierwszy wokalny kawałek, nad którym pracowaliśmy – powstawał bardzo naturalnie. Udało nam się znaleźć idealną kombinację charakterystycznych brzmień ODESZA i Golden Features. To był punkt zwrotny i inspiracja dla reszty piosenek na płycie”. Z kolei instrumentalny „Vaults” trio opisuje jako utwór, który „pozwolił im na zmianę kierunku i wyjście poza określony styl.”

Pomysł na wspólny projekt narodził się, gdy muzycy ODESZA Harrison Mills i Clayton Knight spotkali Toma Stella z Golden Features podczas jednak z australijskich festiwali w 2014. Od tego czasu muzycy z  Los Angeles i Sidney pozostawali w stałym kontakcie, wymieniając się pomysłami i plikami z pomocą Facetime i Dropboxa. W 2018 roku całe trio zamknęło się na ponad 3 tygodnie na odludziu Australii by pracować nad wspólnym albumem BRONSON.

Do pracy nad płytą, która łączy melodyjne piosenki i nastrojowe kawałku instrumentalne, zaproszenie producentów przyjęli:  lau.ra ( znana te ze współpracy z producentem Radiohead – Nigelem Godrichem w zespole Ultraísta), Gallant – amerykański wokalista r&B  oraz brytyjski producent Totally Enormous Extinct Dinosaurs.  

Zarówno ODESZA i Golden Feature to nagradzani, niezwykle popularni twórcy, których utwory biją rekordy w serwisach streamingowych. Na koncie mają też współPracę z takimi artystami jak Sia, Charli XCX, Leon Bridges czy Katy Perry.

Tracklist:

1. FOUNDATION  
2. HEART ATTACK (feat. lau.ra) 
3. BLINE 
4. KNOW ME (feat. Gallant)
5. VAULTS 
6. TENSE
7. CALL OUT  
8. CONTACT 
9. BLACKOUT 
10. DAWN (feat. Totally Enormous Extinct Dinosaurs)